Spor Salonları

Yurdumuzda bulunan spor salonlarında öğrencilerimiz tüm spor aletlerinden faydalanabilmektedir. Kilo alma, kilo verme, kas geliştirici ekipmanlar ve koşu bandı spor aletlerimizden bazılarıdır.


Temizlik ve Kat Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri görevli personellerimiz tarafından günlük olarak hijyenik koşullara uygun bir şekilde temizlenmekte olup, temizlik malzemelerimizde Sağlık Bakanlığı'nca onaylı ürünler kullanılmaktadır.
 

Eğitim ve Seminerler

Yurdumuzda Kişisel Gelişim seminerleri gerçekleştirilmektedir. Seminerlerimiz, öğrencilerimizin psiko – sosyal ihtiyaçları baz alınarak gerçekleştirilmektedir. Seminerlerimizdeki amaç; öğrencilerimizin kendilerine ve çevresine daha faydalı birer birey olmaları, dersleri için harcamış oldukları zaman dilimini daha sistemli şekilde değerlendirebilmeleri, topluma uyumlu birer birey olmaları için gerekli olan adımları deneyimli eğitmenlerle paylaşarak, öğrencilerimizin tüm sorunları tartışılarak çözüm yollarını göstermek ve kendileri ile barışık, başarılı, sistemli ve uyumlu birey olmalarını sağlayarak yaşam motivasyonlarını arttırmaktır. Bu seminerlerden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz talepleri doğrultusunda faydalanma imkanını bulacaklar.