Etüt Salonları

Öğrencilerimizin arkadaşları ile yada bireysel olarak gerçekleştirecekleri ödevlerini, kültürel çalışmalarını ve araştırma geliştirme programlarını sakin bir ortamda yapabilmeleri için Etüd odaları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz gelişen çağın sunmuş olduğu teknolojinin avantajlarını kullanması ile araştırma yapmak istediklerinde yurdumuzun bilgisayarlarından faydalanabilecekler, tez , proje ,ödev çalışmalarında daha başarılı sonuçlar çıkarabilecekler.

Eğlence ve Uydu Hizmetleri

Öğrencilerimizin sosyal aktivite olarak gündemdeki yerli ve yabancı filmler seyredebileceği, ders zamanları dışında ayırdığı vakitlerinde aktivite geçirebilecekleri, Uydu yayını ile bir çok yayını takip edebilecekleri eğlence ve tv odaları bulunmaktadır.

Geniş kafeteryamızda satranç oynayabilir,dinlenebilir, sosyal ve kültürel aktivitelerini ferah bir ortamda gerçekleştirebilmektedir. Öğrencilerimize için Spor Salonumuz mevcuttur. Spor salonlarımız öğrencilerimizin isteği doğrultusunda düzenlenmekte, ihtiyaçlara daha uygun çözümler sunmaktadır.