Eğitim ve Seminerler

Eğitim ve Seminerler

Yurdumuzda Kişisel Gelişim seminerleri gerçekleştirilmektedir. Seminerlerimiz, öğrencilerimizin psiko sosyal ihtiyaçları baz alınarak gerçekleştirilmektedir. Seminerlerimizdeki amaç; öğrencilerimizin kendilerine ve çevresine daha faydalı birer birey olmaları, dersleri için harcamış oldukları zaman dilimini daha sistemli şekilde değerlendirebilmeleri, topluma uyumlu birer birey olmaları için gerekli olan adımları deneyimli eğitmenlerle paylaşarak, öğrencilerimizin tüm sorunları tartışılarak çözüm yollarını göstermek ve kendileri ile barışık, başarılı, sistemli ve uyumlu birey olmalarını sağlayarak yaşam motivasyonlarını arttırmaktır. Bu seminerlerden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz talepleri doğrultusunda faydalanma imkanını bulacaklar.

İnternet hizmeti veren bilgisayar salonumuzda, Öğrencilerimiz gelişen çağın sunmuş olduğu teknolojinin avantajlarını kullanması ile araştırma yapmak istedikleri konulara daha kolay ulaşabilecek tez , proje ,ödev çalışmalarında daha başarılı sonuçlar çıkarabilecekler.

Eğlence ve Aktiviteler

Öğrencilerimizin sosyal aktivite olarak gündemdeki yerli ve yabancı filmler seyredebileceği, ders zamanları dışında ayırdığı vakitlerinde aktivite gerçekleştirebileceği, Uydu yayını ile bir çok yayını takip edebilecekleri eğlence ve tv odaları bulunmaktadır.